Zeszyt ćwiczeń dla osób doświadczających myśli samobójczych.

Poniżej znajdziecie darmowy zeszyt ćwiczeń w formie PDF do samodzielnego wypełnienia w zaciszu własnego domu.

Będzie on przydatny dla osób, które zmagają się z myślami samobójczymi, a które chcą nauczyć się lepiej z nimi radzić, wykorzystując materiały do samopomocy. Jak być może zauważyliście, na każdym kroku zachęcam Was do, jak najczęstszego korzystania z materiałów do samopomocy. Robię to z przekonania, że praca nad sobą w celu polepszenia swojego zdrowia psychicznego i powrotu do lepszego funkcjonowania, w głównej mierze odbywa się w domu i w czasie właściwym dla Ciebie.
Ćwiczenia zostały opracowane w oparciu o podejście Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i napisane z przeznaczeniem dla dorosłego odbiorcy, chociaż doskonale nadają się również dla młodzieży. Pytania przedstawiłam w taki sposób, aby zaprosić Cię do zauważenia swoich dobrych i mocnych stron i zachęcić Cię do budowania swojej nowej rzeczywistości w oparciu o nie.

Należy jednak pamiętać, że ćwiczenia te są dodatkiem i nie powinny zastąpić kontaktu ze specjalistą, jeśli jest taka potrzeba.

Kliknij w obrazek aby pobrać darmowy PDF.

Mam szczerą nadzieję, że ten zeszyt znajdzie swoją drogę do osób, którym pomoże spojrzeć na swoje myśli samobójcze z perspektywy tego, co trzyma ich przy życiu. Podaj go dalej.

Pozdrawiam

Zuzanna

Przetwarzanie…
Success! You'e on the list

2 odpowiedzi na “Zeszyt ćwiczeń dla osób doświadczających myśli samobójczych.”

    • Tworzenie takich pomocy do pracy w domu sprawia mi niezmierną radość, a takie pozytywne komentarze, jak Twój, dodają skrzydeł i chęci do dalszej pracy. Dzięki śliczne za spędzenie czasu na blogu i odezwanie się 😃😃. Dzięki temu wiem, że to, co robię jest potrzebne. Daj znać, co okazało Ci się najbardziej pomocne. Pozdrawiam.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: