O mnie

Nazywam się Zuzanna Gąsienica i z wykształcenia jestem Mgr Pracy Socjalnej i Pedagogiem. Studia magisterskie o specjalności Praca Socjalna i Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza ukończyłam w 2006 roku. Swoją karierę zawodową w sektorze zdrowia psychicznego rozpoczęłam w 2012 roku podejmując stanowisko pracownika socjalnego na całodobowym oddziale psychiatrycznym i oddziale psychiatrii sądowej dla dorosłych. Od sierpnia 2018 roku pracuję na szpitalnym oddziale ratunkowym, pomagając osobom przechodzącym przez kryzys zdrowia psychicznego, które z różnych przyczyn znalazły się w szpitalu. Wcześniej, przez kilka lat, pracowałam również w Poradni Zdrowia Psychicznego, jak i w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, gdzie oferowałam klientom krótkoterminowe wsparcie oraz wskazania dotyczące dalszej interwencji. Interwencja kryzysowa jest obszerną dziedziną, w której nadal się dokształcam i rozwijam swoje umiejętności każdego dnia.

Dodatkowo, rozpoczęłam proces zdobywania uprawnień terapeutycznych i jestem w trakcie programu certyfikacyjnego Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach z Solution Focused Trainers w UK. Pod ich baczną opieką i korzystając z regularnej superwizji uczę się odkrywać niuanse PSR (podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach), które robią wielką różnicę w mojej pracy klinicznej z klientem.

Obecnie oferuję konsultacje indywidualne oparte o metodologię podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach.

Praca, którą wykonuję wymaga ode mnie ciągłej pracy nad samą sobą na wielu płaszczyznach, szczególnie tej emocjonalnej. Ponadto uświadomiła mi ona również, jakie kruche jest nasze zdrowie, i jak bardzo ważne jest holistyczne podejście do dbania o nie.


Pozdrawiam,

Zuzanna

%d blogerów lubi to: